| BogDaNuTzXD a întrebat:

Dati-mi si mie un mod pentru gta san andreas, cu interiorul masinilor, sa fie mai realist, sa aiba grafica mai buna interiorul masinii, funda!

1 răspuns:
| Aditzu a răspuns:

Pe trackere si google poti gasi moduri pentru gta. dar nu cred ca exact pentru interiorul masinilor.
Eu am avut un mod odata cu multe masini super cool si nu numai si aratau si destul de bine. mai ales daca ai pc performant si ai pe high grafica.
Incercati si voi totusi sa faceti cv pentru problemele voastre..nu sa va dea altii mura-n gura tongue

BftA>!