| GabrielStefan a întrebat:

Salut, am instalat gta San Andreas in pc, si vreau un mod care sa se vada mai realist, adica cu grafica mai buna. Este vreun patch sau vreun mod ceva? fara ENB series ca nu imi merge bine. Mi-l dati va roog? Dau Funda!

Mentionez ca am urm. specificatii:
Processor Intel 2.7Ghz
Placa video 1gb Nvidia GeForce 8400 GS
Ram 1.5 gb
Cu update-urile la zi

Răspuns Câştigător
| iulian92 a răspuns:

Http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=169 Downloadeaza care vrei, apoi in muti in folder Gta san andreas, apoi intrii in gta sa si apasa Shift + F12.

| Andreienb a răspuns (pentru iulian92):

Am si eu o problema... daca am fila d3d9.dll in folderul unde am instalat gta si dau play nu imi porneste jocul

| AleJandro_AleCs_2000 a răspuns (pentru iulian92):

Salut as vrea si eu un mod de gta sa. in care sa se vada calr tot. apa, focul, fumul, sangele...mentionez ca am urmatoarele spec.procesor 2000 dual-core, ram 3gb, palc 126 nu lucra in gtforce. Ma poti ajuta?

3 răspunsuri:
| Lavinia4you a răspuns:

Buna, iti recomand acest mod pentru grafica, http://modurigta.ro/mod-super-grafica-gta-v/, succes.