| Sismancomy a întrebat:

Dati-mi si mie un server de Counter-Strike cu mod de v-ati-scunsea, nu Hide-N-Seek. Stiam eu un server era cam asa :teroristii aveau la dispozitie 90 de secunde sa se ascunda iar cand se oprea timpul se stingea lumina iar terorristii nu se mai miscau din loc. Counter-terorristul trebuie sa gaseasca teroristii si sa-i omoare in 2 minute.

Răspuns Câştigător
| Rky98 a răspuns:

Aaa... si eu am jucat pe un server scriai acolo -server si iti dadea modu de server in care sa intri era cu simon spune vatea a scunselea etc... dar s-a inchis

| Sismancomy explică (pentru Rky98):

Da, de ala spuneam. Mersi ca mi-ai spus ca s-a inchis.

3 răspunsuri:
| Rky98 a răspuns:

Hns.VzG.Ro:27015 ip.Joc placut!

| Sismancomy explică (pentru Rky98):

Nu HNS ma, e total diferit ce zic eu...
stiam un server cu v-ata-scunsea, dar nu era hns...