| yabi2003 a întrebat:

Dati-mi va rog niste jocuri video de descarcat. Dau FUNDA la cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! In lista urmatoare sunt jocuri care se descarca gratuit de pe internet sau de pe Steam:
- Battlefield Play4FREE;
- Warface;
- Driving Speed 2;
- Superstar Racing;
- Unturned;
- Dota 2;
- Robocraft;
- Cubic Castles;
- Quantum Rush Online;
- Heroes & Generals;
- theHunter;
- War Thunder.
Acum depinde de cat de performant este calculatorul tau, pentru ca unele jocuri dintre cele de mai sus au nevoie de ceva mai performant. Funda?

4 răspunsuri:
| PisicaNirvanista a răspuns:

-League of Legends
-Outlast
-Assasin Creed
-FarCry
-Sleeping Dogs
-Skyrym
-Wolfestien: The Last Order
-GTA IV
-GTA San Andreas
-Minecraft
-etc

| Musca_Robert_Alexandru_1971 a răspuns:

Iti recomand The Walking Dead season 1 si season 2. Daca stii engleza si-ti plac jocurile cu story-line, acesta ar fi cea mai buna alegere a ta. Este un joc cu zombi, dar nu te gandi la horror. Daca vrei mai multe detalii poti accesa un trailer pe YouTube!

| did45f9 a răspuns:

Ce zici de minecraft!
e super jocul!
funda?