| jackfrost a întrebat:

Datim va rog cateva jocuri care ruleaza pe sistemul meu ceva spre gta 4 etc cu masini. moto. va multumesc

ime of this report: 3/11/2013, 18:27:37
Machine name: ASUS-PC
Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601. win7sp1_rtm.101119-1850)
Language: English (Regional Setting: English)
System Manufacturer: ASUSTeK COMPUTER INC.
System Model: K55A
BIOS: BIOS Date: 08/20/12 14:34:26 Ver: 04.06.05
Processor: Intel(R) Pentium(R) CPU B970 @ 2. 30GHz (2 CPUs), ~2. 3GHz
Memory: 6144MB RAM
Available OS Memory: 6028MB RAM
Page File: 2059MB used, 9993MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11

4 răspunsuri:
| RxDooM a răspuns:

Auzi....ai rami foarte multi si nu ii irosi.happy cumparra un procesor mai bun si o placa video mai buna si te faci cu o "racheta" in loc de calculatorhappy asta a fost doar un sfat... funda?

| jackfrost explică (pentru RxDooM):

Am laptopsad este cumparat de 1 luna.

| jackfrost explică (pentru RxDooM):

Am laptop sad ce spui ce jocuri mi-ar merge si am o problema cu isdone.dll ma poti ajuta cu ceva te rog!? D

| RomaniaEtho a răspuns:

¤Test Drive Unlimited (1 şi 2)
¤Driver San Francisco

Mie sincer mi-au plăcut aceste jocuri.