| Juic3Nice a întrebat:

DAtimi niste jocuri pc categoria: aventura da sa aiba cerinte mici gen ceva cu jungla sau supravietuitor ori cu msa fie aventura.

2 răspunsuri:
| Qphantom a răspuns:

Daca vrei aventura poti sa joci dayZ.Sau...Aura kingdom.Sunt faine...cred.Eu ma joc doar Aura kingdom, dar am auzit ca si dayZ e fain.

| PentaKillsLeagueofLegends1996 a răspuns (pentru Qphantom):

Salut daca joci pe sv chimera si caut o breasla de romani add pe skype temneanu.alex sau intra pe facebook si alaturate grupului https://www.facebook.com/groups/1436913356562216/