| anonim_4396 a întrebat:

Dau cont de LoL, lvl 30 pe Europa N-E Nume KonvV, e in bronz 1
-Campioni-24 [ Alistar,Annie,Ashe,Darius,Mundo,Evelyn,Ezreal,Gangplank, Garen,Gragas,Jax,Katarina,Master y,Nunu,Popy,Ryze,Shen,Sion,Sivir,Soraca,Teemo,Tristana,T wisted Fate, Zilean]
Pe Paysafe Card de 10€ contactati-ma pe skype Rddanielll (fara tepe)

6 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Mai omule, pe langa ca e bronz, nu o sa ti-l cumpere nimeni. 24 Champs si nici un skin si tu vrei sa il dai cu 10 euro? Aici sigur nu ai nici o sansa, incearca pe mercador cu 20 lei MAXIM.

| Danielllz a răspuns (pentru RocKzZ):

Nu te-a cerut nimeni parearea, taci ca esti bata happy

| RocKzZ a răspuns (pentru Danielllz):

Daca tu crezi ca o sa il vinzi nu ai decat, si nu, nu sunt bata. Daca eram bata eram bronzat asa ca tine, so **** you dumb big grin

| Danielllz a răspuns (pentru RocKzZ):

1. Te-ai murdarit la gura de engleza 2. L-am vandut prietene, deci tot bata ramai happy

| Danielllz a răspuns (pentru RocKzZ):

Nu ai cum sa fi bronzat daca stai numai in casa rolling on the floor

| Danielllz a răspuns (pentru RocKzZ):

Si mi-am dat seama de "ironia" ta, sau incercarea... de gluma rasista dar nu e nimic, te iert.