| baietzash16 a întrebat:

Dau cont metin2 steel nivel 215 razbonic furtuna, arme de war o gramada itm epice bani cu miile il dau pe alt cont sau pe bani, mai am inca un caracter de saman (furtuna, ev ceresc, clopot epic 60 int)unul de ninja(cutite zin, cutite painajen, ucigator de orci, furtuna, katana, 2 rinate, lama suflet, otel e sura, toate cu pgm )contul il dau pe 100 lei sau un cont pe ro (fms si cv iteme)

1 răspuns:
| eugen222 a răspuns:

Frate de ce lvl ai vrea contul pe ro eu am unul de lvl 59 dar mie imi ie sa nu ma baga id meu stanescu.binladen