| DarckPrinzzz a întrebat:

Salut.am si eu niste intrebari legate de metin2 big grin

1)Nija lama cu epice si otel+9 bate war cu sirius+9 si otel+9 cu magiile pe corp?

2)Sura bm cu sirius sura+9 si otel+9 bate ninja arc cu arc epik+9 si posedata+8?

3)War mental cu party+9 si otel +9 bate saman vindecare cu evantaie epice si posedata?

4)Saman vindecare cu king si evantaie epice bate ninja arc cu arc epic si posedata?

5)Ce caracter va place voua?

6) cu ce caracter va-ti descurcat cel mai bine?

FUNAAA!happy

2 răspunsuri:
| steffyboy a răspuns:

Pentru crescut e foarte bun mentalulbig grin...deci mental

| DarckPrinzzz explică:

Eu nu am intrebat ce caracter e cel mai bun, am intrebat cine bate dintre a si b cu ce caracter v ati descurcat cel mai bine si ce caracter va place voua...scuze happy