| Dracu34 a întrebat:

Dau cont pe metin2ro de lv 70 cu otel +9 cu nimfa+9 iteme bune pe gratis pe server sagiita?

6 răspunsuri:
| MMORPG a răspuns:

In primul rand cocalaru asta mine, ar face orice ca sa joace metin2 si sa ia conturi free asa ca nu il ascultati in al doilea rand nu pot sa intru in categoria Jocuri Pc online pentru ca vad numai intrebari gen:Cine da cont de metin2? Funda dati-mi niste metin-uri cu itm bune la shop! wtfstraight face ma-ti innebunit cu metinu' asta sa ajuns prea departe cred ca daca sar desfinta metinu majoritatea playerilor sar sinucide doar un lucru vreau sa va spun[Get a life] numai jucati *** de metin byewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu! Ce vrei in schimb?

| Manu_2295 a răspuns:

Dracu ce vrei pe contul ala?big grin
manu_bmx

| alex5556 a răspuns:

Eu vereau ma imult

| Dracu34 explică:

Cont de metin 2 fun peste lv 70

| Dracu34 explică:

Joc daca vreau metin2 nu e treaba ta