| Razvan_Dohotar_1994 a întrebat:

Dau funda! Cand ma joc pe laptop de exemplu pe Prototype 2 sau Dark si Crysis 2 cand misc mausul in jos am 35 fps si cand dau in fata sa merg scade dintr*-o data la 25 fps in orice joc.Cum pot sa rezolv aceasta problema?

3 răspunsuri:
| GinGinHan a răspuns:

Pentru ca atunci cand misti mause-ul in jos ( spre pamant ) sunt mai putine texturi de incarcat iar cand in dai in fata trebuie sa incarce totate texturile mediului inconjurator din joc...

| AlbertBreack15 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie la assassin's creed 3, singurul lucru care il poti face e sa graficele la minimum pentru ca este din cauza ca placa video nu este destul de puternica, altfel n-ai ce face.