| jmenu54321 a întrebat:

Dau funda cine imi da un program de spart parole fara virusi multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Alexutzuhud a răspuns:

NU exista asa ceva.

| Laurentiuuu a răspuns:

Yahoo,Skype,nu sunt companiile alu tata.Bineinteles ca au mai multe protectii.Se poate sa se sparga cum a spart un Roman, parola de la NASA.Si este in proces.Nu prea exista asa numite "programe", poate doar mii de combinatii pana la succes.
Din Impotriva ar trebui virusi, deoarece ei fac treaba
Deci... Daca nu esti mare hacker.ai sansa de 0, 75%, daca cunosti de 2-3%.deoarece poate "Gandesti" ce gandeste si el...Cam putin probabil.
Good Luck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste rational, e imposibil sa exista asa un program!

| Wehrmacht a răspuns (pentru anonim_4396):

Gandeste rational! Daca un programator profesionist analizeaza putin un program in care intrii cu parole ar putea sa faca un program de spart parole pentru acel program.Nu mai vorbiti tampenii ca exista.

Despre intrebare:
1. Exista dar nu cred ca o sa gasesti tu ca nu ajunge la oricine.
2. Daca vrei sa spargi o parola convinge un cracker sa o fac sau invata tu sa programezi(web) daca vrei sa spargi parole de pe net si fa-o singur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Fratele meu,Yahoo,ca ma gandesc ca pentru Yahoo iti trebuie, are o baza impenetrabila, bine pusa la punct din orice coltisor.Cum crezi tu ca ar putea sa existe un executabil care printr-o minune sa poa`sa intre in serverele lor si sa-ti scoata tie parola pentru un id pe care vrei sa-l spargi?
Si daca chiar exista, asa cum zici tu, de ce compania nu s-a plans nici-o data de vreo problema d-asta cum ca ar fi serverele sparte? In orice caz daca ar exista asa un program gandeste-te ca nimeni nu e atat de dobitoc sa-l puna pe internetlaughing ar face bani frumosi de pe urma lui daca in sfarsi, ar exista asa un program...nu contest pe desteptu`ala care a spart serverele de la N A S A frate da`ala nu a folosit un program ma gandesc ca nu exista vreun developer care sa scoata pe net sau pe piata asa un program pentru ca e ilegal, poate ar merge daca ai avea cunostintele lu`ala si sa lucrezi in Prompt Command sau mai stiu eu unde da program in sine nu exista.
Crezi ce vrei.pana la urma te vei convinge.