| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA. Imi puteti spune niste jocuri asemanatoare cu Devil May Cry,Dynasty Warriors, Samurai Warriors sau Warriors Orochi?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Decat ninja gaiden sigma nu este pe pc. Uite altele cu splintel cell: splitel cell pandaroa tomorow, splintel cell double agent (ii super cool asta), Matrix Path of Neo.

3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Incearca Darksiders.

P.S. Darksiders 2 apare in august

| ThEEmperoR a răspuns:

Ninja gaiden sigma, Splintel Cell Chaos Theory, Hitman absolution

| AfloareiRazvan a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Sunt pe PC?

| ThEEmperoR a răspuns (pentru AfloareiRazvan):

Decat ninja gaiden sigma nu este pe pc. Uite altele cu splintel cell: splitel cell pandaroa tomorow, splintel cell double agent (ii super cool asta), Matrix Path of Neo.