| larisacaramel a întrebat:

DAU FUNDA!
Mai tineti minte "chestia" aia pe messenger... apasai pe ceva butoane si persoanei cu care vorbeai ii apareau mai multe casute. chenare in care se vorbeste, nu stiu cum sa le numesc. Se numea flood sau ceva asemanator. Va amintiti? Spuneti-mi, va rog, cum se facea! MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| l0kel0ke a răspuns:

Nu mai exista eu asa stiu doar zic ca se facea cu : Caps Lock + R
Ctrl + R Shift + R sau Caps Lock + f Ctrl + F Shift + F

1 răspuns:
| larisacaramel explică:

Ah, da, acum "contact details" se trimit in aceeasi casuta... adica nu se deschide alta. In fine, am inteles acum. Multumesc!