| Pufulinna a întrebat:

Cineva mi-a instalat un alt windows si dupa ce a plecat acasa mi-am descarcat yahoo messenger 10, acela l-am avut si inainte si cand dau click pe cineva sa vorbesc cu el mi se deschide patratul acela in care vorbesc si daca mai dau click si pe altcineva imi apare in acelasi chenar si acolo jos imi apare ca si in bara. Nu stiu cum sa explic. de obicei cand dadeam click pe vreo 3 persoane sa vorbesc imi apareau chenare diferite 3 chenare, cand vorbeam cu 3 persoane acum imi apare tot unul singur si pe linia aceea de la poza de sub avatar imi apar toate idurile cu care vorbesc. si ma enerveaza. de ce nu se mai deschid toate? ce are? caci tot acelasi mess am avut si inainte si nu facea asa! Dau fuuunnda numai sa ma ajutati va rog mult puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ionut500 a răspuns:

Nu e yahoo messenger 10. Ce ti-ai instalat tu este yahoo messenger 11.5 asa apare este un nou messenger asta il am si eu. Deci nu e nimic de la calculator asa este messenger-ul. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Pufulinna explică:

Va multumesc mult de tot!

| madaliners a răspuns:

Ai messenger 11.5