| anonim_4396 a întrebat:

*Dau funda* Salut TPU. Sunt total distrus; dupa un joc cu masini, in care aveai posibilitatea de a-i tuna motorul, a-i pune faruri, geamuri, stopuri, usi, capota, orice. grafica, din cate imi amintesc, este una acceptabila. Precizez ca l-am jucat acum... 4 ani. stiu ca la motor puteai sa cumperi de la magazin piesa cu piesa, sau sa il iei gata ansamblat. din cate imi amintesc puteai sa iei de la fier vechi masini ruginite fara usi sau botie si sa le tunezi tu. dupa aia te duceai la cursele de noapte si faceai bani. mot dupa jocul ala :-X

10 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Street Racing Sindicate.

| Vlad43 a răspuns:

Nu... nu este acesta. scuze big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Vlad43 a răspuns:

Salut. nu. nu e midnight. daca aflu, iti voi lasa mesajwinking

| anonim_4396 explică (pentru Vlad43):

Te rog sa imi lasi si mie mesaj daca il gasesti. e mafia 2?

| Vlad43 a răspuns:

Nuu...

| Vlad43 a răspuns:

Mai precizez ca puteai schimbba si interioul, puteai sa ii tunezi portbagajul, puteai sa te duci la curse fara portiere, capota, geamuri, etc. Nu te lasa din sistem sa iesi pe drum cu masina daca nu are motorul complet.

| Vlad43 a răspuns:

La curse, masina se boţeşte dacă intri în ceva. si trebuie sa scoti bani din buzunar ca sa o repari

| Vlad43 a răspuns:

Am gasit. street legal redline

| Vlad43 a răspuns:

Street legal racing redline