| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA! Va rog frumos sa-mi recomandati niste jocuri care ati jucat si vor placut dau FUNDA pentru cele mai bune jocuri!

Răspuns Câştigător
| vali1616 a răspuns:

Daca ai sistem de operare foarte bun iti recomand Prototype 1 si 2, Assasin Creed Revelation, Spiderman The Move of Shadow(parca asa se scria) in special Devil My Cry 6, Call of Duty Mw 4, Dragon Age :Origins.

| AdiAdrian1995 a răspuns (pentru vali1616):

Am sistem de operare bun da nu te supara Prototype 2 se gaseste free?

5 răspunsuri:
| MareleD a răspuns:

Gta 4

| mustafagamer a răspuns:

Counter strike global offensiv 2.hitman revolution 3.fifa 2013 4.prototyp 2 5.need for speed the run 6.assassin creed 3 7.call of duty black of pic 2 8. call of duty mw3 9. battlfield 3 10. spider man amazing super jocuri funda?

| mutulica73 a răspuns:

Wwwe 12, RIO, ICE AGE 1, ICE AGE 2, ICE AGE 3

| AdiAdrian1995 a răspuns (pentru mutulica73):

laughing)is super amuzante jocuri nu stiu cati ani ai dar is misto si te distrezi pe asemea jocuri