| BlackAngel a întrebat:

Salut/Buna TPU!

Spuneti-mi si mie jocuri care le-ati jucat, v-au placut si le recomandati happy

(Fara jocuri gen zombii)

4 răspunsuri:
| AlexRex91 a răspuns:

Team fortress 2, S4 league, Orcs must die, Fifa, Neighbours From Hell, Guitar hero 3 (sau orice GH), Pacman (eu cu el am inceput, si inca imi place)

| V3SCAN a răspuns:

Call of Duty Modern Warfare 2 si 3, GTA IV, German Truck Simulator, Batman(ultimele care le-am jukt au fost Call of Duty modern warfare 2 si 3 si le-am terminat de 3 ori)

| Cipri3101 a răspuns:

Pai... Ar fi multe dar cele mai bune sunt tot cele mai vechi (dupa parerea mea).
Ai putea incerca GTA (nu conteaza, 3, 4, Vice City, San Andreas), Counter strike, Need For Speed, Assassin Creed, Starcraft, Spider Man, Fifa, Mario, Red Alert, Lord of the ring, Metin2, Neighbours From Hell, Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban, Indiana Jones, etc... Am pus ce mi-a trecut prin cap. Poti sa-mi lasi mesaj cu ce jocuri vrei.

| BlackAngel explică (pentru Cipri3101):

Am jucat tot ce e aicihappy