| martini008 a întrebat:

Dau iteme bune pe ro [papuci bratara colier 2k pv fms+9 5 bonus pvm p+3 21 medie armura sura de 54+6 1k pv magie+4 graba +3 abanosi+9 3 locuri pentru ebonita rotund+6 coif 41 sura +6 semi om 2 %] pe iteme bune pe candylongju! PUTEM FACE SCHIMB SI DE CONTURI AM LVL 57 SI 97 % SURA TAIS. M9 LA TAIS INCA 2 CARTI FACE M10, M7 ARMURA VRAJITA M6 VARTEJ DRAGON! CONTACT : jus7_me2! PS: contul e pe Virgo Rosu!

1 răspuns:
| Alexaaaa22 a răspuns:

Cv de saman lvl 20 nai? da sa nu fie mai mult de 100k k ca n-am...