| alexMetin2Profesionist a întrebat:

Dc nu mai merge metin2 valmondial ce are daca stie cineva cand se redeschide funda+vot

Răspuns Câştigător
| FlashGun a răspuns:

Pai s-a desfintat pentru ca a aparut vechiul mondial metin 2 pe care il iei de aici http://www.mondialmt2.com/

| alexMetin2Profesionist explică (pentru FlashGun):

Mersi mult era putin mai tare valmonndialu ca aveam cont de 220 da nu conteaza mersi ti-am dat funda si vot cp!

4 răspunsuri:
| alexMetin2Profesionist explică:

Dar ce conteaza daca inbtri pe royal si pe celalalt!

| alexMetin2Profesionist explică:

Nu mere metinul deloc mondialul nu merge la desckarcat si nu e nimic pe el

| Robery a răspuns (pentru alexMetin2Profesionist):

Sa stiti ca val mondial se va redeschide din cauza recaderi de gm francez,! este un prost! asa cred eu a deschis 1 luna server mondial si acuum il inchide se va pune pe mondial un gm roman si el va fi foarte bunn nu o sa se mai inchida server mondial si valmondial, Sper ca te-am ajutat, Spor la joc!