| ema2001 a întrebat:

Dc nu pot sa instalez ce mod vreau in gta sa? instalez cu gta sa mod installer.am auzit ca este ceva program SPARK.DAR DACA PUN TOT CE trebuie in spark ii dau save dar daca las sparkul deschis nu pot intra pe gta sa iar daca inchid sparkul nu merge modul.

1 răspuns:
| cezy006 a răspuns:

Daca vrei sa instalezi masini ia-ti ggmm, dai la install manually si pui in penultimul fisierul.dff si in cel de dinaintea celui cu.dff fisierul.txd