| cocorulpurpuriu a întrebat:

STITI cumva de ce nu imi merge skype? Adica il instalez, porneste, si cand intra acolo, in profil se blocheaza si trebuie sa il inchid, dupa...nu mai am ce face, Trebuie sa reinstalez Windows-ul? ( XP)

Răspuns Câştigător
| UnicornulNegru a răspuns:

Pentru ca ai un calc cam prost iti recomand sa iti iei unul la 20 de mil macar ca merge bine

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Pai da si nu,
Cauta asa:
www.adobe.com descarca ultima versiune de flash in calculator si instaleaza
Apoi intra si cauta.net framework pe site-ul Microsoft si instaleaza de la 2.0 in sus.
Etapa 3 verifica drive-ul de placa video sa vezi ce este in neregula cu elk.
Cu astea facute gata:)