| TaviCompany a întrebat:

De 4 zile m.am apucat de un metin..Metin2 osiris 2012 si mai joaca si un prieten eu sunt war iar el e sura.Si joaca mai demult prietenul asta al meu, cand facem duel nu imi da asa mult dar imi ia mult pe risipire Ce sa fac ca sa numai imi dea mult pe risipire si ce sa fac sa dau eu mai mult. INTREBARE PENTRU CEI CARE JOACA OSIRIS! fUNDA!

1 răspuns:
| Stefan_Simcelescu_1990 a răspuns:

Mai fai lvl, baga in atac si aparare asa rezolvi tot timpul fa-ti si tu skill-urile mai bune. funda?