| c0pil1n a întrebat:

De ce am drop fps doar la league of legends si alte jocuri imi merg perfect?

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Care sunt ''alte jocuri''? Ce configuratii ai?

| c0pil1n explică (pentru userul7200):

Intel (R) Pentium (R) CPU 3.00 GHz 3.00 Ghz. 3, 5 gb ram placa video Nvidia GeForce GT 430 1 gb. windows 7 64 bit. "Gen nfs most wanted, call of duty, gta 4, fifa 2014. nu am lag deloc si cred ca sunt mai mare ca league of legends. La inceput mi-a mers pe high in 80-100 fps fara nicio problema. Acum nu stiu ce are de am drop fps dupa 5 minute de joc

| Credor a răspuns:

Problema este de la riot de cand cu patchul nou tot e altfel la inceput am avut 60fps acum am 180 si mai pica cand saunt in team fighturi dar uitatate aici Http://www.programepc.ro/league-of-legends-fps/ poate te ajuta