| andiceasu95 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa ma uit la un videoclip pe Youtube imi apare in colturi niste chestii albe iar in restul videoclipului negru, mi s-a mai intamplat asta si astazi dau funda care ma poate ajuta

2 răspunsuri:
| JustMeDeea2019 a răspuns:

Incearca sa dai update la aplicatia Youtube daca folosesti aplicatie;) daca nu incearca asa: intra in browser pe telefon scrie www.youtube.com direct pe site sa vezi daca problema persista;)

| andiceasu95 explică (pentru JustMeDeea2019):

Iti multumesc pentru raspuns doar ca eu sunt pe calculator mi se intampla aceeasi chestie si pe Instagram sau pe Facebook nu pot viziona videoclipurile, oricum iti multumesc