| vlad_2771 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa recuperez o poza se recupereaza doar jumatate? Cu ce program as putea sa o recuperez complet?

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Pai daca atata a mai ramas din poza, atata mai poti recupera. cand stergi un fisier de pe HDD/stick/card, acel fisier ramane pana cand o parte sau tot va fi suprascris de alt fisier. recuperarea fisierelor se face doar in cazul in care ai sters accidental ceva. regula este sa numai modifici nimic de pe acel ambient ca sa poti recupera linistit tot (nu stergi acum niste poze de pe un card, faci alte sute de poze cu aparatul pe acel card si dupa o luna zici "mi-am adus aminte ca am sters niste poze")