| anonimgl a întrebat:

Urgent! Am sters arhiva de mess din greseala si acum vreau sa o recuperez, va rog ziceti-mi cum as putea, un program ceva?

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Depinde acum de cate cunostinte ai in pc. Daca te pricepi foarte bine reuseti cu niste programe(asta daca nu sau rescris acele sectoare unde era arhiva stocata). Dar daca nu era prea importanta arhiva mai bine las-o stearsa.

Dar daca tot vrei sa o recuperezi(si sa nu fiu off-topic), iti recomand Hirens Cd sau sunt si alte zeci de programe cu care sa scanezi Hdd-ul(Hirens Cd il faci pe un Cd, bootezi de pe el, si dai de acolo ce vrei. Daca intri in Mini Xp ai si mai multe programe...)

2 răspunsuri:
| iBubble a răspuns:

Nu prea mai ai cum sa o recuperezi sad

| Alexandruta345_4870 a răspuns:

Pai e froate usorrr : scrii pe google " messinger descarc"si dai :descrca. Astepti cateva minute si dai la facut cont nou si gta ai cont nou si te duci la ala vechi si copy tote ID-urile si dai "Action sus, si dai well das inter si dai tote adresele care trebuie bagate si gata. Ai mess nou! happy