| Beauty16 a întrebat:

De ce calculatorul meu nu permite aplicatie Mobogenie sa se instaleze?

4 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,poate antivirusul blocheaza setup-ul.

| Beauty16 explică (pentru KeNNT3D):

Ce antivirus ar trebui sa folosesc pentru a accepta aplicatia Mobogenie?

| KeNNT3D a răspuns (pentru Beauty16):

Daca acela pe care il ai tu fac asa inseamna ca toate au sa faca la fel asa ca, cand vrei sa instalezi acel program sau ce e. opreste antivirusul si dupa aceea i dai drumul.

| Shi_Atat_Alex_1994 a răspuns:

Probabil ai downloadat moboegenie in format.apk (pentru android)
Incearca sa folosesti bluestacks(e ca si cum ai avea tableta de android pe calculator)
Testat!