| Anca2999 a întrebat:

Mobogenie, este o aplicatie sigura? Fara virusi?

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Da este foarte sigura, eu o folosesc si nu am nicio problema cu el.

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Eu am tras aplicatia pe pc si spunea ca are virusi. pe telefon cred ca e la fel nu stiu. ia-ti un antivirus pe telefon si vezi daca spune ca ai virusi si daca are o stergi. dar nu ai nevoie de ea poti trage de pe google play, sau de pe internet in pc si dupa bagi in telefon cu cablul de date. Nu ai de ce sa o tragi.

| Anca2999 explică (pentru Sn4k3):

Pai laughing of Niciun pai, chestia e ca poti lua gratuit de pe ea, aplicatii care nu exista pe store ca de ex flappy bird

| Sn4k3 a răspuns (pentru Anca2999):

Da dar daca ai cablu de date poti trage jocurile de pe net si le pui in telefon. Si aplicatiile le gasesti pe Google Play gratis. big grin

| zahy a răspuns:

Da este foarte sigura dar ei lucreaza cu google play. asa ca nu vad de ce sa folosesti aceasta aplicatie.

myblog
http://dezvolta-gandirea.blogspot.it/p/creier-si-putere.html

| umbra09 a răspuns:

E cu virusi am incercat-o eu si am scanato are virusi si pe pc si pe android

| Nicu47 a răspuns:

Salut,este o aplicatie pentru android care descarci jocuri si este sigura si nu are virusi

| Neamtu_Lucas_1975 a răspuns:

Este o aplicatie sigura, de pe anumite siteuri este cu virusi.

| LoredanaAndreea201 a răspuns:

Cine imi poate da si mie site-ul ca vreau sa imi descarc mobogenie de catva timp si nu gasesc decat cu virusi! inainte cand am cautat mi-a dat fara virusi si mi s-a si instalat, dara acum numai cu virusi gasesc! Va rog frumos, cine stie cum sa caut ca sa gasesc mobogenie fara virusi, sa imi spuneti va rog! :* :* O caut de mult si tot nu o gasesc;(