| Cristaaa a întrebat:

De ce cand descarc ceva de pe net, imi apare aceasta eroare.
http://i33.tinypic.com/213hpco.jpg si cum pot sa fac sa dispara?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-a intrat un virus de la yahoo sau de pe Facebook. Ar fi bun un antivirus sau sa stergi tot HDD-ul.

| Cristaaa explică (pentru Salontanul):

Si ce antivirus imi recomandatii? si va rog sa-mi explicati ce e ala HDD.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Cristaaa):

Habar n-am ce e bun pentru asta. Incearca cu Bitdefender online. Instaleaza-l si da-i o scanare. S-ar putea sa mearga.