| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand incerc sa deschis Bus Driver imi da eroarea : " We are sorry, but the operating system failed to provide the window to render the game graphics in. Please consult the game manual for known workarounds that might improve the game's compatibility with your hardware ".
Ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| AndreYutzUU a răspuns:

Pai nu ai tu hardware(mai pe romaneste hardul)prea mare, sau nu ai placa video prea mare, eu o am de 64 si mie tot asa imi face.Cumpara-ti o placa video si un hdd(hard)te va costa cam 300 lei...