| anaconda26 a întrebat:

De ce cand intru in 18 wheels of steel american long haul intru in el dau start si imi da aceasta eroare : We are sorry, but the operating system failed to provide the window to render the game graphics in.Please consult the game manual for known workarounds that might improve the game's compatibility with you hardware.ce trebuie sa fac sa nu imi mai de aceasta eroare si sa intre in joc?

Răspuns Câştigător
| CrstywC a răspuns:

1. Descarca SlimDrivers
2. Instaleaza toate Driverele
3. Joaca jocul

Succes!

1 răspuns:
| uNKN0Wn a răspuns:

Sunt doua posibilitati.
1.Placa video are ceva.
2. Windowsul nu suporta jocul.
Incearca sa instalezi alt windows. Daca ai 7 pune XP, daca ai XP pune 7.
Daca nu merge asa e placa video de vina.
Bafta!