| CreEppY a întrebat:

am luat un Trojan Horse si dupa ce am scanat cu antivirusul am gasit ceva si am eliminat virusii.Nu stiu de ce, de cand am avut Trojanul nu pot cauta cu Google, numai cu Yahoo, iar pe Facebook si Youtube si alte pagini imi apare o imagine cu un vrajitor si scrie "You shall not pass".Ce sa fac pentru a scapa de antivirus?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ia Malwarebytes de aici www.ninite.com/malwarebytes/ și fă o scanare (Perform full scan).
Șterge cookies și cache din browserul pe care-l folosești -> www.goo.gl/tgcj3/
Dacă tot nu funcţionează vezi http://goo.gl/cdL3J

Fă o scanare cu Malwarebytes şi în Safe Mode.

| CreEppY explică (pentru DDCC):

Mersi, chiar acum fac o scanare si chestii cu 3 programe, sper sa ma ajute.

1 răspuns: