| anca2002 a întrebat:

De ce cand intru pe imvu sa-mi fac cont imi bag e-mailul si imi zice : Please enter a valid email address. Am apasat si enter si tot nu merge. De ce? Am incercat mai multe e-mail-uri si tot n-a mers.
Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| NeoOfficial a răspuns:

Singurele probleme pentru care este posibil sa nu meargă sunt : Ori email-ul a mai fost folosit odată, ori nu l-ai scris bine... încearcă sa Îți creezi un email nou și sa îl introduci Bftwinking

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Repetă operațiunea de pe alt PC/telefon, sau folosește alt browser!