| gamerHDgaming a întrebat:

De ce cand pun sa vand ceva pe steam imi spune ca contul meu e limitat si nu are acces la market? Funda, va rog, ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Este cont nou de steam? si mai exact ce eroare iti da?

| gamerHDgaming explică (pentru Nemessys):

Contul nu e nou si cand pun la market imi zice ca contul meu e limitat si in portofelul steam am 0.64$ si am cumparat 2 jocuri ce trebuie sa fac ca sa nu mai am contul limitata

| gamerHDgaming explică (pentru Nemessys):

Da dar eu am pus 1.21 si dupa o luna am cumparat un joc cum imi zicea acum a disparut ca dupa o luna sa cumpar un joc si a ramas ca contul meu e limiat iar intr-o seara mia deschis marketul si a doua zi cand m-am trezit iar mi-a aparut ca contul meu e limitat