| luky234 a întrebat:

De ce cand vreau sa intru pe metin 2 aredian imi da eroare conectare server.Si pe site arata ca sunt 30 playeri online

Răspuns Câştigător
| Clawd3lw a răspuns:

E prea varza sa joci pe acel server sau... cateodata cand mie nu imi merge netul redeschid clientuul pana imi merge iar daca nu imi repornesc modemul.
Funda?

4 răspunsuri:
| Clawd3lw a răspuns:

E de vina internetul tau.

| luky234 explică (pentru Clawd3lw):

Cum adica netu

| luky234 explică (pentru Clawd3lw):

Sper sa mearga daca nu sti ceva joc gen 4story?

| Clawd3lw a răspuns (pentru luky234):

Nu

| Clawd3lw a răspuns (pentru luky234):

E prea varza sa joci pe acel server sau... cateodata cand mie nu imi merge netul redeschid clientuul pana imi merge iar daca nu imi repornesc modemul.
Funda?