| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

De ce dupa ce am bagat o masina in gta iv imi apare o eroare "GTA IV ERROR: SMPA60" ce trebuie sa fac ca sa im mearga va rog ajutati-ma.

9 răspunsuri:
| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns (pentru Schiopu_Seby_1996):

Incearca sa iei alta masina poate acea masina are bug.

| Schiopu_Seby_1996 explică (pentru Acristinei_Valentin_1998):

Am facut cum mi-ai zis tu dar tot nu merge da-mi si mie un videoclip cum sa fac sa mearga in romana

| Schiopu_Seby_1996 explică (pentru Acristinei_Valentin_1998):

Numai trebuie ca l-am fucut, mersi!