De ce dupa nici un minut serveru ma deconecteaza de pe metin2ro? o fi din cauza pcului sau face asa serveru?

6 răspunsuri:
| Adrian_4407 a răspuns:

Pai poate ca ai lag(ping) daca pingul este prea mare ei te dau afara

| Adrian_4407 a răspuns:

De la ce firma ai internet?

De la ClickNet (Romtelecom)

| Alina_Kristina_1992 a răspuns:

Cred ca este un program care se interfereaza cu hackshield-ul metinului...la mine de exemplu era vorba de Spybot - search end destroy.As zice ca tot un fel de antivirus sau firewall intervine si la tine.
Gandeste-te ce ar putea fi si dezinstaleaza daca se poate.
Eu am avg antivirus si nu imi face probleme.

Totusi as vrea sa te intreb daca te scoate direct fara nici un avertisment(ca in cazul meu) sau mai intai se blocheaza(nu se mai misca nimic in jurul tau)?

Ma scoate direct

| razvanbanu11 a răspuns (pentru UnknownError):

Si eu am aceeasi problema dar mentionez ca nu am antivirus sau program activat in timp ce ma joc.