| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Daca mi se misca prost pe youtube la calitatea 720HD si 1080HD este din cauza pcului sau a internetului?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da, specifica ce procesor ai si ce gpu. :p

| xyzzzzzzzzzzzzz explică:

Proccesoru e de 2 lei e un AMD Atholm 3200+ de 2.0 ghz si placa video un ATI Radeon HD 3200

| sltlp a răspuns (pentru xyzzzzzzzzzzzzz):

E de la piese. Cea mai mare vina o are gpu-ul. Urmat imediat de cpu.

| K0sti a răspuns:

Placa video in primul rand, apoi procesorul si ultimul, internetul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la placa video. La pc-ul vechi daca rulam un 1080 se bloca calculatorul, trebuia restart.
Era mai bine daca specificai ce placa video si ce viteza la internet ai.

| supermamici a răspuns:

Si de la una si de la alta.

Ca sa fi sigur ca nu e de la internet deschide filmul pune-l pe pauza pana se incarca si da-i apoi drumul. Daca merge fin inseamna ca de vina e netul.

| Zeppa03 a răspuns:

Poate fi din cauza placii video ( depinde cat de buna e ), daca e buna e clar din cauza internetului.