| cristi28122000 a întrebat:

De ce imi apare pe Mozila "Conexiunea nu este securizata" precizez faptul ca data si ora de pe pc sunt bune

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că protocolul de acces pe acel site este HTTP în loc de HTTPS.
Scrie în bara de adrese.

| cristi28122000 explică (pentru mihai69):

Si ce ar trebui sa fac sa nu mai am probleme, apropo pe google chrome nu am probleme

| mihai69 a răspuns (pentru cristi28122000):

Nu ai ce face. Browser-ul te avertizează că trimiți informații sensibile (login probabil) folosind o legătură necriptată (ne HTTPS). Dacă cei care au acel site așa l-au realizat...