| Lavina145 a întrebat:

Buna!
Cand intru pe telefon pe net..imi apare un lacat si imi zice ce conexiunea numai este securizata.
Cine stie ce sa aiba?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Asta cand introduci parola ceea ce inseamna ca notificarile sunt active. Pe telefoanele obisnuite conexiunea nu este securizata decat daca pui bifa pe ssl de la secure login. In rest nu este nimic in neregula cu telefonul.

| Lavina145 explică (pentru MeConstantine):

Si unde gasesc ssl?

| MeConstantine a răspuns (pentru Lavina145):

Pai la logare sub user si parola ai acolo un patratel nebifat sau un text pe care scrie doriti conexiune securizata. Atat

| Lavina145 explică (pentru MeConstantine):

Oke multumesc.*!