| ValentinValyMetin2 a întrebat:

De ce imi da aceasta eroare:,, An error(5003: 0x8004ace4) has ocurred while running the setup.
Please make sure you have finished any previous setup and closed other applications.
if the error still occurs, please contact your vendor: Rockstar Games(http://www.rockstargames.com/). Cand incerc sa instalez gta san andreas?

1 răspuns:
| BrokePark a răspuns:

Cand vroiai sa instalezi gta-ul instalai si altceva? Sau era vreo aplicatie pornita? Daca da, incearca sa termini instalarea anterioara sau opreste din aplicatiile pornite si abia apoi incearca sa instalezi gta.