| CircuNuku a întrebat:

Salut, mi-am instalat windowsul xp service pack 2, si toate 'draivarile' acum depinde cum ii ziceti, eu asa m-am invatat, idea e ca mie nu imi merge primul adica " All in 1" adica nu vrea sa imi faca, cum sa ma exprim, conexiunea la net, imi da eroarea aceasta :
Navidia System Tools - Install Wizard
An error (-5006:0x80017) has occured whill running the setup.
Please make sure you finished any previous setup and closed other applications. IL the error still oceurs, please contact your vendor : Navidia Corporation.
Va rog sa scuzati am scris iute sper sa nu ma criticati, va multumesc ca ma ajutati, dau funda!

1 răspuns:
| Paull18 a răspuns:

Greu d einteles ce ai scris. totusi du-te pe site-ul Microsoft si descarca service pack 3, nu o sa mai ai probleme.