| RiZeRy a întrebat:

De ce imi da eror la samp cand il instalez? adica gta san andreas multiplayer dau funda+ 6 voturi

3 răspunsuri:
| Reznov_Taz_1995 a răspuns:

Pai baga-l in acelasi fisier cu Gta San Andreas
Sau poti incerca si MTA, care e mult mai frumos decat acesta pentru ca are skinuri reale, masini, arme, si incearca serverul Romania Real Gaming (play) pentru distractie sau Romania Real Gaming (Roleplay) pentru a vedea cat de multi bani poti face (apropo, pe mine nu ma poti intrece fiindca am 1000kk plus 25 proprietati si 15 masini sport si o caruta de drift)

| RiZeRy explică (pentru Reznov_Taz_1995):

Eu nu am samp si nici nu stiu sa bag aceste lucruri, si cand dau install la samp imi scrie NSIS error launching installer. Oare de ce tot imi scrie la fiecare data cand dau install? DAU FUNDA la cine ma ajuta.

| RiZeRy explică (pentru RiZeRy):

Raspunde-mi acum te rogg! Pleasseee!