| catalin17mai a întrebat:

De ce imi merge spiderman web of shadown sacadat.
Mentionez ca am ultimele drivere (8400gs)
am jucat the amzing spiderman ff bine pe low-medium
si shatared dimension pe low.
Am win 7 si Intel core 2 duo e6300 1.86.ghz si 4 gb ram.

4 răspunsuri:
| VXX a răspuns:

Salut Catalin, problema e la placa video nu cred ca face fata jocului desi ai ultimele drivere placa ta fiind de 250 mb, e depasita si am vazut cerintele minime ale jocului si trebuie sa ai o placa de cel putin 512 mb, dar oricum daca ai windows 7 ai o optiune si anume poti vedea cat de compatibil e jocul cu placa ta trebuie sa accesezi NVIDIA control panel si acolo o sa te lamuresti.

| catalin17mai explică (pentru VXX):

Placa video e de 512mb si ajunge la 2033mb.
Eu cred ca e de la rip daca imi merg spidermanurile alea cu cerintele mai mari.

| Aktra a răspuns:

Depinde ce memorie video ai.(ca sa aflii asta intri in start/run si scrii acolo dxdiag)daca ai mai putin 128 si placa video mai proasta ca nVIDIA radeon 2800, parca, nu iti va merge.

| catalin17mai explică:

Am memorie destula
poate fi din cauza ca am luat rip de la toed