| Mariusflorin2341 a întrebat:

De ce iRaphahell si MaxINFINITE nu se inteleg iRaphahell evita mereu intrebarea daca il cunosti pe maxinfinite sau daca esti prieten cu maxinfinite la fel si maxinfinite evita tot aceeasi intrebare iraphahell nu il urmareste pe Instagram la fel si max, credeti ca e din cauza faimei, de ce credeti ca nu se inteleg?

4 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Poate s-au certat cândva de mult. Toate celebritățile astea trebuie să fie prietene?

| DarthNiger a răspuns:

Nu cred ca se cunosc sincer sa fiu, nu au facut niciodata un videoclip impreuna si nici nu s-au mentionat unul pe altul, deci e putin probabil ca ei doi sa se cunoasca, de unde stii ca iRaphahell evita sa raspunda la intrebare? e un videoclip in care i-a fost pusa intrebarea? fiindca eu nu stiu si as vrea sa vad si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Probabil ca e ceva la mijloc. Au ceva de ascuns sau chiar invidie.

| paraplegix2 a răspuns:

Max si rafa s-au despartit