| AnaGrecu a întrebat:

Intrebare pentru Beliebers!
De ce credeti ca toata lumea il uraste pe Juss? Gelozie din cauza miilor de fani(e) si faimei sale? Sau din alt motiv?

Răspuns Câştigător
| Voicu_Georgiana_1995 a răspuns:

Chiar nu stiu. Eu nu cred ca e tipu de om sa se laude cu ce are.
Adica mi s-a parut un tip tare de treaba. Ma enerveaza la maxim Haterii, adica, frate, daca ai ascultat numai Baby, care nu e cea mai reusita melodie a lui, te apuci sa critici. JB chiar are o voce mult mai buna decat multi artisti care sunt mult mai apreciati decat el. Ma rog... Haters gonna Hate. Niciodata n-am inteles de ce este urat atat de mult..Eu il apreciez happy
Numai bine :*

21 răspunsuri:
| BrokenArrow a răspuns (pentru Polaris):

Is that... FLIPPER?

| Polaris a răspuns (pentru BrokenArrow):

În iarbă și oase.

| BrokenArrow a răspuns (pentru Polaris):

Lopaka unde-i? day dreaming

| Polaris a răspuns (pentru BrokenArrow):

El e dealerul.

| Polaris a răspuns (pentru BrokenArrow):

Și pentru că trebuia să fac asta: http://i.imgur.com/JheNvDD.jpgț

| BrokenArrow a răspuns (pentru Polaris):

O doamne... Pe lângă că strică desenele la care mă uitam eu când eram mică... ii şi scris oribil! crying Hai că dacă nu era cu "k" in loc de "c" treceam cu vederea :-s
Nu ţi-e milă de ochii mei?

| Polaris a răspuns (pentru BrokenArrow):

Sunt aici să vă ruinez inocența.laughing

| BrokenArrow a răspuns (pentru Polaris):

...sau ce a mai rămas din ea.

| BrokenArrow a răspuns (pentru Polaris):

Sunt un drujbist sadic. There's no place left for inocenţă.

| CautNume a răspuns:

In primul rand "gelozie" nu se potriveste in context.
In al doilea rand:da, ce sa zic, suntem atat de invidiosi, ca nu mai putem dormi noaptea straight face

Voi inca aveti senzatia ca cine nu asculta jegurile penibilului acela e invidios? Pe ce? Pe o voce, fata, imbracaminte de gay?

| Nucreeed a răspuns:

Crezi ca ne intereseaza pe noi de cati bani are ala si cat de faimos e? NU...voi ii stricati imaginea! Fanii astia disperati ca tine care se mai numesc si "beliebers" sau cum pIm si il pupa in fund toata ziua pana se inroseste! Voi va ganditi toata ziua numai la relatii/baieti/"dragoste" si automat va place justin bieber.dar nu ne bagati pe gat piesele lui pentru ca dupa parerea noastra sunt de tot rahatu! DEAL WITH IT
si inca ceva... fetele care asculta One Erection/Justin Bieber sunt la varsta varfului lor hormonal si de aia sunt atat de innebunite dupa ei.
trupele astea de baieti sunt pentru fetele adolescente sau mai mici ceea ce este playboyul pentru baietii de aceeasi varsta=)
Le permite fetelor sa experimenteze si sa'si exprime sexualitatea intr'un mod fara riscuri si care in general este acceptat de societate.Pot chiar sa devina obsedate si incep sa aiba fantezii cu acesti tipi fara ca sa aiba de a face cu perspectiva unei relatii in viata reala.

ASA CA SHUT UP AND SWALLOW

| BlackFuneral a răspuns (pentru Nucreeed):

One Erectionrolling on the floor)) bună asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mă... nu mai pot să dorm noaptea de ciudă că bieber a stat capră în faţa tuturor negrilor din " showbîz-ul " american pentru a deveni o mare vedetă şi pentru a se umple de bani. Chelesc de nervi când mă gândesc câte fete slab dezvoltate(atât intelectual cât şi fizic) îi asculta rahaturile alea de melodii doar fiindcă mass-media le promovează în prostie, sau când se calcă în picioare una pe alta ca să-l poată vedea mai de aproape, stând acolo la coadă ca nişte oi care aşteaptă să fie mulse.

În mod clar, gelozia ne cuprinde pe toţi ăştia care nu suportăm mizeria asta numită bieber.

| GiAnca a răspuns:

Nu cred ca mai are rost sa raspund la aceasta intrebare.Mi-am exprimat opinia de atatea ori incat m-am plictisit.

| Klaryssa a răspuns:

Habar n-am! J.B e super, are voce si mii de fane.E adevarat ca e cam inresponsabil dar e super

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Mortii lui de gay, si ce nume ii si ala "beliber", nu pot sa nu ma gandesc o prostie cand aud cuvantul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Resh47 a răspuns:

Mie nu-mi place muzica lui pentru ca versurile nu-s inspirate din realitate (sa nu-mi spui ca in astia 17/19 ani cat a trait a simtit doar iubire) si pentru ca nu-si compune singur muzica.Si pur si simplu nu-mi place vocea lui si modul lui de a fi.Si se imbraca ca un fel de rapper gay ( si in cazul in care nu stiati a recunoscut ca e gay).

| Zaharia_Malina_1998 a răspuns:

Nu te supara ca spun dar baiatul acela cu voce ca de fata numit JB este de domeniul trecutului.Toti s-au saturat de el.Acum adolescentii vor sa asculte ce va mai cool decat JB sau din simplul motiv ca nu este tolerat genul de muzica sau vocea lui care sa recunoastem e cam pitigaiata.Eu una nu-mi place JB din cauza vocii si din cauza faptului ca pot asculta si altceva mai tare.