| tudor_7385 a întrebat:

De ce la jocul Top Eleven de pe Facebook zice la sfarsitul unui meci ca am incasat 1k, iar dupa ce ies din fereastra respectiva la caseta banilor nu mi s-a modificat nimic? ( raspuns cat mai rapid ). Funda

Răspuns Câştigător
| Lucianos a răspuns:

De exemplu daca ai meci de liga campionilor nu-ti scrie nimic dar faza aia cu 1k este chiar ciudata doarece sa strecurat un program numi bug acolo si asta opreste unele actiuni ale jokului funde pliz

1 răspuns:
| Lucianos a răspuns:

Depinde ce fell de mecibig grin