| bogdan56 a întrebat:

De ce la pes 2011 in loc de stema echipei liverpool imi arata msr. Cum pot face sa-mi arate stema echipei liverpool?

2 răspunsuri:
| Silviu_7451 a răspuns:

Pentru ca PES nu este un joc atat de popular ca FIFA. Ca sa poti sa pui stemele echipelor si etc in jocul care il creezi trebuie sa ai acordul echipelor respective, iar daca Liverpool sa zicem nu si-a dat acordul, ei au improvizat. Daca ai observat si in UEFA CL 2006-2007 Steaua Bucuresti este denumita Bucharest si are o emblema asemanatoare si niste nume de romani care nu au legatura cu echipa.
Nu stiu ce ai putea sa faci cauta pe google un patch, dar nu cred ca exista.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Eugen1234 a răspuns:

Dai la edit dupa aia la ''team''selectezi ''Liverpol''dai acolo:chose emblem, apoi import data donlwadezi o poza a stemei liverpol de pe net o importezi dai save si gta pffu...