| Attack619 a întrebat:

De ce majoritatea intrebarilor de pe aceasta categorie sunt despre METIN? Pe bune acum mai incercati si voi alte jocuri nu numai Metin!

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Sunt multi copii pe site si numai intrebari legate de metin sau de cum descarca un joc gratis.

| Frostly a răspuns:

Te sustin. Pana la urma ce este metinul? O alta mancare de peste in industria gamingului.El sa incadrat in tipurile de jocuri gen MMORPG care copiaza World Of Warcraft.Deeci Metin2 it`s like a drug and smell like a very cheap drug.

| ThEEmperoR a răspuns:

Pentru ca acest METIN provoaca dependenta (este ca un drog). La fel si counter-strike. Aceste 2 jocuri sunt ca 2 droguri.

| TheDarkMita a răspuns:

Nu chiar toate e si Fifa happy dar eu is neutru deci imi plac din toate cate un pic (Zangetsu Love Foto Love Beach)happy